Account Manager

Miejsce pracy: Gdańsk/zdalnie

Jeżeli pasjonuje Cię branża e-commerce, a obsługa klienta jest Twoją mocną stroną, dołącz do naszego zespołu!

Realizowane zadania

  • realizacja strategii i zwiększanie obrotów klientów na platformach sprzedażowych
  • wprowadzanie polskich marek na rynki międzynarodowe
  • komunikacja z klientami na poziomie B2B i budowanie długofalowych relacji
  • negocjacje z klientami
  • szkolenia i prezentacje dla klientów
  • przeprowadzanie analiz sprzedażowych i raportowanie
  • koordynacja pracy zespołu zajmującego się obsługą komunikacji z kupującym

Nasze oczekiwania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • obycie w komunikacji międzykulturowej
  • dobre umiejętności analityczne
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie na realizację celów
  • inicjatywa i odpowiedzialność za podejmowane decyzje
  • doświadczenie w obsłudze platform sprzedażowych
  • zainteresowanie światem e-commerce
  • umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • znajomość języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego lub włoskiego, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarach: innowacje, IT, e-commerce
  • umowę o pracę lub B2B (Ty wybierasz)
  • szkolenia podnoszące kompetencje
  • prywatną opiekę medyczną
  • masaże, piłkarzyki, świeże owoce i napoje
  • pracę wśród ludzi z pozytywnym nastawieniem do życia!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tej, jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Nethansa sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. 2018 poz. 1000)”.