PPC SPECIALIST - Customer Success Service

Miejsce pracy: Gdańsk/zdalnie

Jeżeli pasjonuje Cię branża e-commerce, dołącz do naszego zespołu!

Kluczowe obowiązki

  • opracowanie strategii PPC na platformach sprzedażowych, np. Amazon, Kaufland
  • zarządzanie płatnymi kampaniami reklamowymi od planowania do realizacji, zarządzanie ofertami
  • bieżące zarządzanie  budżetem reklamowym, w celu zapewnienia realizacji KPI
  • zakładanie i optymalizacja kampanii reklamowych pod względem ACoS i budżetu reklamowego
  • przeprowadzanie analiz i cykliczne raportowanie
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Nasze oczekiwania

  • minimum rok doświadczenia w prowadzeniu kampanii SEM
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2/C1
  • doświadczenie w zarządzaniu kampaniami produktowymi na wielu rynkach
  • proaktywność oraz zainteresowanie danymi i trendami, które mogą być pomocne w optymalizacji działań
  • zdolność do analizy i syntezy
  • umiejętność pracy zarówno zespołowej, jak i indywidualnej
  • mile widziane będzie doświadczenie w branży B2B i B2C.

Oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B
  • współpracę z kompetentnym i zaangażowanym zespołem
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • prywatną opiekę medyczną
  • pomoc w rozwoju zawodowym, dostęp do książek i szkoleń
  • masaże, piłkarzyki, świeże owoce i napoje
  • realny wpływ na rozwój organizacji.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tej, jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Nethansa sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. 2018 poz. 1000)”.