Team Lead e-Commerce Customer Support

Miejsce pracy: Gdańsk/zdalnie

Jeśli budowanie relacji z klientem jest Twoją mocną stroną i pasjonuje Cię branża e-commerce, dołącz do naszego zespołu!

Realizowane zadania

  • koordynacja i organizacja pracy zespołu specjalistów e-Commerce Support
  • realizacja zadań wynikających z prowadzenia zespołu
  • kontrola i monitoring bieżących procesów obsługi klienta oraz dbanie o wysoki poziom obsługi
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami w oparciu o wartości firmy
  • przygotowywanie raportów, analiz i rekomendacji
  • dbanie o aktualizację bazy wiedzy
  • współpraca z innymi działami w firmie
  • rekrutacja i onboarding nowych pracowników.

Nasze oczekiwania

  • min. 2 – letnie doświadczenie w e-commerce związane z platformami typu marketplace (np. Allegro, ebay, Amazon)
  • doświadczenie w pracy z producentami i resellerami
  • wysokie kompetencje w zarządzaniu zespołem, poparte kilkuletnim doświadczeniem
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2
  • umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • otwartość na zmiany i wspieranie ich
  • umiejętności prezentacyjne
  • otwarta komunikacja.

Oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B (Ty wybierasz)
  • szkolenia podnoszące kompetencje
  • prywatną opiekę medyczną
  • masaże, piłkarzyki, świeże owoce i napoje
  • pracę wśród ludzi z pozytywnym nastawieniem do życia!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tej, jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Nethansa sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. 2018 poz. 1000)”.